Вас вітає ДНЗ ЗВПУСП
Веб-майстр: Маляревич Павло Рекомендуемо переглядати цей сайт в інтернет браузері OperaДНЗ ЗВПУСП

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 391
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методичні комісії

На базі ДНЗ "ЗВПУСП" діють такі методичні комісії:

- Методична комісія суспільно - гуманітарних наук.

- Методична комісія природничо - математичних дисциплін.

- Методична комісія з професії "Перукар – (перукар - модельєр) – манікюрниця".

- Методична комісія з професії "Слюсар – електрик  з ремонту електроустаткування". 

- Методична комісія з професії "Кравець".

- Методична комісія професії "Оператор комп'ютерного набору".

- Методична комісія класних керівників.

Завдання методичних комісій спрямоване на злагоджену, продуктивну роботу викладачів та учнів, впровадження інноваційних методів навчання, взаємодопомогу та підвищення професійного рівня.

Методична комісія викладачів суспільно - гуманітарних дисциплін працює над загальною науково-методичною темою: «Впровадження інноваційних технологій на заняттях теоретичного навчання».
Серед індивідуальних дослідницьких методичних тем викладачів членів МК виділяємо такі:
• «Інтеграційна педагогічна технологія: комбінаторний досвід впровадження»
• «Персоніфікація як методологія історичної освіти»
• «Нетрадиційні методи навчання і професійна спрямованість на заняттях англійської та української мови»
• «Інтерактивні форми та методи викладання зарубіжної літератури»
• «Застосування схем на уроках української мови»

Головна мета МК: виявлення й поширення інноваційних педагогічних технологій, обмін досвідом, інформацією, презентація продукції творчої педагогічної діяльності.
Методи роботи: впровадження інноваційних методів на заняттях, проведення предметних тижнів, олімпіад, консультацій, індивідуальної роботи; розробка інструкційних карт, тестових завдань, кросвордів, ребусів.
Набуває поширення проведення інтегрованих уроків, що допомагають учням розуміти навчальний процес як єдине ціле, аналізувати та порівнювати явища навколишньої дійсності, робити узагальнені висновки.

       Методична комісія кравців

У ДНЗ "ЗВПУСП" працює методична комісія кравців, до складу якої входять два викладача спеціальних дисциплін та два майстра виробничого навчання. Робота методичної комісії ведеться по розробленому плану 2011-2012 р. Колектив працює творчо та цілеспрямовано і систематично виконує поставлені задачі. За період навчального року членами методичної комісії були проведені заходи: - в жовтні прийняли участь в обласному заході «Покровський ярмарок - 2011»  та була обговорена виробнича розробка уроку викладача Приступи Л.В. - «Технологія обробки бокової кишені у брюках ». В вересні майстром виробничого навчання підготовлені інструкційні карти з теми: «Спідниці». В м. Дніпропетровськ пройшов конкурс - фестиваль «Золота голка». Лауреатами цього конкурсу стали учні   ДНЗ "ЗВПУСП" Клім Касьяненко, Костянтин Кір`язєв. Училище нагороджено сертифікатом на право безкоштовного навчання в авторській школі «Любас Україна». Учні прийняли участь у III Всеукраїнському фестивалі молодіжної моди серед творчих колективів ПТНЗ швейного профілю. «Формула успіху моди», де майстер виробничого навчання Михайлова Ірина автор колекції «Killts and go» нагороджена за розкриття етнічного образу в номінації «Етноконтракт». Дипломом нагороджена автор колекції «Аромат кохання» - Шабанова Оксана за образну виразність моделей в номінації «Калейдоскоп бажань». Учень училища Кір`язєв Костянтин прийняв участь у фестивалі - конкурсі Модний образ «вчера, сегодня, завтра» (м. Дніпропетровськ) та був нагороджений дипломом переможця конкурса в номінації «Чистий шик» за колекцію «Кофе - тайм».  

     Методична комісія перукарів

Розробляючи методичну тему училища "Впровадження інноваційних технологій на уроках теоретичного і виробничого навчання" методична комісія перукарів робить акцент на розвиток творчих здібностей учнів.

3авдяки злагодженій роботі членів методичної комісії розроблено і впроваджено ряд заходів, за якими можна оцінити рівень відношення педагогічних працівників до розвитку фахової майстерності учнів. Ряд відкритих уроків показали різноплановість вибраних тем, і як наслідок - важливість підходу до процесу навчання. Серед яскравих підтверджень професійної майстерності – II місце у Відкритому Чемпіонаті по перукарському мистецтву (м. Дніпропетровськ) отримала учениця гр. №8 Дмитренко Олена Валентинівна (майстер в/н Пуденкова С.П, тренер Вавило В.В.). Прозор Таліна Сергіївна (майстер в/н Вавило В.В.) отримала III місце у Чемпіонаті з перукарського мистецтва (м. Київ) в номінації "Жіноча стрижка на короткому волоссі".

Яскравим і незабутнім для учнів, слухачів навчального центру, глядачів став фестиваль зачісок "Весняний вернісаж”.

На вернісажі були представлені  всі тренди сучасної моди, а також колекції "Пори року”, "Сезон полювання” , "Стилістика дитячої моди".  Професійна майстерність і творче натхнення стали запорукою для подальшого професійного успіху.

 Методична комісія операторів комп'ютерного набору

У ДНЗ "ЗВПУСП" працює методична комісія операторів комп'ютерного набору, до складу якої входять два викладача спеціальних дисциплін та шість майстрів виробничого навчання. Робота методичної комісії ведеться по розробленому плану 2011-2012 р.. Колектив працює творчо та цілеспрямовано і систематично виконує поставлені задачі.  

Методична комісія класних керівників 

 У ДНЗ "ЗВПУСП" працює  методична комісія класних керівників, до складу якої входять 12 педагогічних працівників. Робота секції ведеться по розробленому плану.

Мета роботи секції класних керівників: надання допомоги в організації виховної роботи майстрам виробничого навчання, викладачам. 

Робота секції будується на удосконаленні своїх знань в галузі педагогіки, психології, вікової фізіології.

Секція  класних керівників постійно підримує творчі починання педагогів.

Методична комісія природничо - математичних дисциплін

У ДНЗ "ЗВПУСП" працює методична комісія  природничо-математичних дисциплін, до складу якої входять шість викладачів. Тема, над якою працюють викладачі: "Активізація розумової та самостійної діяльності учнів на уроках природничо - математичного циклу шляхом впровадження сучасних інноваційних освітніх технологій та особистісно - орієнтованого підходу в навчанні".

Методична комісія суспільно - гуманітарних наук

Для участі в обласному конкурсі благодійних проектів «Скринька добрих справ» був підготовлений колективний проект «Пізнай свій зв’язок з рідним народом». Автори: Гульченко Віталія (гр. 22-22а, оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних), Прокопенко Ліна (гр. 2-2а, кравець), Яковенко Анастасія (гр. 4-4а, перукар (перукар-модельєр); манікюрник)). 

Головна ідея проекту – просвітницька діяльність учнівської групи «Пізнай свій зв’язок з рідним краєм», яка працює на базі училищного музею етнографії і фольклору рідного краю. На конкурсі робота зайняла І місце.


Понеділок, 15.07.2024, 23:14
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Яндекс.Метрика
Цей сайт створений за технологією uCoz®. Всі права захищені. Даний сайт належить: Вищому професійному училищу №38 м.Запоріжжя©.