Вас вітає ДНЗ ЗВПУСП
Веб-майстр: Маляревич Павло Рекомендуемо переглядати цей сайт в інтернет браузері OperaДНЗ ЗВПУСП

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 391
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Про нас

Slayd   В цьому розділі ви зможете знайти інформацію про життя нашого училища, його працьовитого колективу та його здібних учнів. 

 Професійне технічне училище №38 м. Запоріжжя було засновано наказом Держкомітету УРСР з професійно-технічної освіти від 09.04.1966р. №15. З 1998 року училище перепрофільоване з будівельного профілю у професійно-технічне училище сфери послуг. 

 Наказом Міністерства освіти і науки України від 05.06.2002р. за №327 ПТУ №38 було реорганізоване в вище професійно-технічне училище №38.

 Основною метою училища є задоволення потреб особистості, регіону в освітніх послугах з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації різних категорій населення з урахуванням вимог ринку праці, забезпечення рівного доступу до якісної первинної професійної освіти; формування творчої, духовно багатої особистості з урахуванням її потреб, інтересів і здібностей.

 Роботу училища орієнтовано на випускників шкіл, незайняте населення регіону.

 Поряд з виконанням своїх основних функцій таких, як навчання учнів за обраною прoфесією та забезпечення державних, приватних бізнес-структур, підприємств, установ, організацій висококваліфікованими працівниками відповідного профілю, училище виконує також додатково певні соціальні функції.

 Так робота училища сприяє заповненню існуючих вакансій і збалансуванню ринку праці у масштабах регіону - завдяки наданню можливості перепідготовки працівників тих груп професій, які не користуються попитом на сучасному ринку праці.

 Училище здійснює також роботу по професійній орієнтації молоді шляхом цілеспрямованого розповсюдження реклами та інформації про діяльність училища, безкоштовного обслуговування учнів шкіл міста.

 У діяльності училища чимало уваги відводиться пропаганді здорового способу життя, формуванню у вихованців позитивної оцінки власних можливостей у ринково-економічних відносинах, прищепленню учням здорових моральних цінностей, при необхідності - надання психологічної допомоги.

Завдяки творчій спрямованості колективу училища створюється майбутній фундамент для розвитку професій і відповідно здійснюється мета закладу - якісне професійне навчання, розвиток творчих здібностей людини, як і передбачається концепцією розвитку професійно - технічної (професійної) освіти в Україні.

Понеділок, 15.07.2024, 23:49
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Яндекс.Метрика
Цей сайт створений за технологією uCoz®. Всі права захищені. Даний сайт належить: Вищому професійному училищу №38 м.Запоріжжя©.