Вас вітає ДНЗ ЗВПУСП
Веб-майстр: Маляревич Павло Рекомендуемо переглядати цей сайт в інтернет браузері OperaДНЗ ЗВПУСП

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 391
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Правила прийому

Член Ліги перукарів України

ДНЗ "Запорізьке вище професійне училище сфери послуг"
Запрошує до навчання на безкоштовній
(з отриманням повної середньої освіти)
та комерційній основі за наступними професіями:

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ДНЗ "ЗВПУСП"  

Ці правила розроблені на підставі Типових правил прийому до професійно – технічних навчальних закладів України, затверджених Наказом Міністерства освіти і науки України від 06.06.2006 №441

1.Загальна частина

1.1 До ДНЗ "ЗВПУСП"  приймаються громадяни України та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, які мають повну чи базову загальну освіту, або освіту, достатню для оволодіння робітничими професіями.

1.2. Громадяни України мають рівні права на здобуття професійно – технічної освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів незалежно від національності, раси, статі, соціального та майнового стану, світоглядних та політичних переконань, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров'я, місця проживання. Особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, користуються правом на здобуття професійно – технічної освіти нарівні з громадянами України.

2. Приймальна комісія:

2.1. Прийом до
ДНЗ "ЗВПУСП" здійснює приймальня комісія. Очолює приймальну комісію директор училища, який своїм наказом визначає персональний склад і порядок її роботи, затверджує правила прийому до училища, розроблені до початку прийому документів згідно з Типовими правилами.

2.2. Приймальна комісія:

- проводить із вступниками бесіди з питань вибору професії, умов навчання, матеріального забезпечення та забезпечення особливого соціального захисту учнів, слухачів, подальшого працевлаштування;
- приймає рішення щодо осіб, рекомендованих до зарахування до
ДНЗ "ЗВПУСП" , оформляє протокол та оголошує відповідні списки;
Організовує роботу з комплектування груп з урахуванням здібностей і нахилів, віку, стану здоров'я та професійної придатності вступників, а також вирішує інші питання, пов'язані з прийомом. 

2.3.Правила прийому до
ДНЗ "ЗВПУСП" своєчасно доводяться до відома вступників через засоби масової інформації та інформаційні стенди і мають містити:

- перелік професій, згідно з отриманою ліцензією;
- вимоги щодо освітнього рівня вступників за кожною професією;
- плановані обсяги прийому, освітньо–кваліфікаційні рівні випускників та терміни навчання за професіями;
- форми та поетапність навчання;
- обмеження з професій за віком вступників, статтю та медичними показниками.
- перелік вступних випробувань за професіями, порядок і форми їх проведення (співбесіди, контрольні роботи з окремих предметів, тестування, іспити тощо) та системи оцінювання знань.


Понеділок, 15.07.2024, 23:47
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Яндекс.Метрика
Цей сайт створений за технологією uCoz®. Всі права захищені. Даний сайт належить: Вищому професійному училищу №38 м.Запоріжжя©.